Home|Sign In

  Games on Saturday, November 29, 2014 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
B U9 East - 7v7 Guelph Royals  v  Bolton Blue 7:10 AM Sports Complex - Field A  
B U9 East - 7v7 Dixie Athletics Tigers  v  Brampton Blast Blue 06 7:10 AM Sports Complex - Field B  
B U9 South - 7v7 Brampton East Wolves  v  NMSC Panthers Red 7:10 AM Sports Complex - Field C  
B U9 South - 7v7 OSC D2  v  FC Milton United 04 7:10 AM Sports Complex - Field D  
G U9 South - 7v7 OSC D2  v  Milton Magic White 7:20 AM Milton Turf Centre - Field 1  
BU10 South - 7v7 Mississauga Falcons 2  v  Guelph Royals 7:30 AM Dome - Field #1  
B U9 South - 7v7 Etobicoke Energy  v  KNSC Lions White 7:30 AM Dome - Field #2  
B U9 South - 7v7 Brampton Blast White 06  v  OSC D1 7:30 AM Dome - Field #3  
B U9 South - 7v7 USC Karpaty  v  Milton Magic White 7:30 AM Dome - Field #4  
BU10 West - 7v7 Islington Rangers  v  OSC D1 8:05 AM Sports Complex - Field A  
BU10 West - 7v7 Brampton East Warriors  v  Etobicoke Energy Green 8:05 AM Sports Complex - Field B  
B U9 North - 7v7 Dixie Athletics Scorpions  v  Mississauga Falcons Blue 8:05 AM Sports Complex - Field C  
GU10 South - 7v7 OSC D1  v  OSC D3 8:05 AM Sports Complex - Field D  
BU10 West - 7v7 Woodbridge Strikers Red  v  Milton Magic White 8:15 AM Milton Turf Centre - Field 1  
B U9 North - 7v7 Brampton East Sharks  v  OSC T1 8:25 AM Dome - Field #1  
BU10 West - 7v7 Clarkson Comets  v  Erin Mills White 8:25 AM Dome - Field #2  
GU10 North - 7v7 NMSC Panthers 2005  v  Woolwich Wolfpack 8:25 AM Dome - Field #3  
GU10 South - 7v7 OSC D2  v  Etobicoke Energy White 8:25 AM Dome - Field #4  
G U9 South - 7v7 Etobicoke Energy  v  OSC D1 9:00 AM Sports Complex - Field A  
BU10 South - 7v7 Milton Magic Black  v  Brampton Blast White 05 9:00 AM Sports Complex - Field B  
GU10 South - 7v7 Bolton Wanderers SC  v  Guelph Royals Red 9:00 AM Sports Complex - Field C  
GU10 North - 7v7 Brams United 05 Black  v  OSC T1 9:00 AM Sports Complex - Field D  
BU10 South - 7v7 OSC D2  v  FC Milton United 04 - North 9:10 AM Milton Turf Centre - Field 1  
B U9 East - 7v7 Woodbridge Strikers Red  v  Mississauga Falcons 2 9:55 AM Sports Complex - Field A  
B U9 North - 7v7 Woodbridge Strikers Blue  v  KNSC Lions Blue 9:55 AM Sports Complex - Field B  
G U9 South - 7v7 EMSC Golden Eagles  v  Guelph Royals 9:55 AM Sports Complex - Field C  
G U9 North - 7v7 NMSC Panthers G06  v  Brams United 06 Red 9:55 AM Sports Complex - Field D  
G U9 North - 7v7 OSC T2  v  Milton Magic Blue 10:05 AM Milton Turf Centre - Field 1  
B U9 North - 7v7 NMSC Panthers Black  v  Brampton Blast 06 10:50 AM Sports Complex - Field A  
BU10 South - 7v7 OKD  v  IMFC Vipers 10:50 AM Sports Complex - Field B  
B U9 South - 7v7 EMSC  v  Dixie Athletics 10:50 AM Sports Complex - Field C  
GU10 North - 7v7 Caledon 2005  v  Brams United 05 Red 10:50 AM Sports Complex - Field D  
GU10 North - 7v7 Milton Magic Blue  v  Georgetown Mustangs 11:00 AM Milton Turf Centre - Field 1  
B U9 East - 7v7 Bolton White  v  Milton Magic Blue 11:45 AM Sports Complex - Field A  
B U9 East - 7v7 OSC T2  v  Islington Rangers 11:45 AM Sports Complex - Field B  
GU10 North - 7v7 Guelph Royals Blue  v  Cambridge United 11:45 AM Sports Complex - Field C  
G U9 North - 7v7 Brams United 06 Black  v  OSC T1 11:45 AM Sports Complex - Field D  
GU10 South - 7v7 Etobicoke Energy Green  v  Milton Magic White 11:55 AM Milton Turf Centre - Field 1  
BU16 - 6v6 Caledon Bulldogs  v  Orangeville Storm 12:40 PM Sports Complex - Field A  
BU13 - 6v6 Islington Rangers  v  Mississauga Croatia SC 12:40 PM Sports Complex - Field B  
GU16 - 6v6 Mississauga Falcons  v  FC Milton United 04 12:40 PM Sports Complex - Field C  
BU14/15 - 6v6 Erin Mills Golden Eagles B - 2001  v  Dixie Athletics 01 - 2001 12:40 PM Sports Complex - Field D  
BU13 - 6v6 Milton Magic White  v  Etobicoke Energy Green 12:50 PM Milton Turf Centre - Field 1  
BU14/15 - 6v6 Orangeville Storm 2000  v  Milton Magic Blue 1 - 2001 1:00 PM Dome - Field #1  
GU16 - 6v6 Milton Magic 1999 B  v  Dixie Athletics Black 1:00 PM Dome - Field #2  
BU16 - 6v6 Brampton East FC  v  Milton Magic 1:00 PM Dome - Field #3  
GU14/15 North - 6v6 NMSC Panthers  v  Etobicoke Energy - 2001 1:00 PM Dome - Field #4  
GU16 - 6v6 Mississauga Croatia  v  Milton Magic 1999 1:35 PM Sports Complex - Field A  
BU13 - 6v6 Bolton Wanderers Blue  v  Mississauga Falcons 1:35 PM Sports Complex - Field B  
GU14/15 South - 6v6 Erin Mills G2000  v  Milton Magic B 1:35 PM Sports Complex - Field C  
GU14/15 South - 6v6 Clarkson Comets  v  Clarkson Comets Red 1:35 PM Sports Complex - Field D  
GU14/15 North - 6v6 Milton Magic A  v  Brams United Rebels B - 2001 1:45 PM Milton Turf Centre - Field 1  
GU16 - 6v6 Etobicoke Energy White  v  Oakville SC C 1:55 PM Dome - Field #1  
GU14/15 South - 6v6 Mississauga Croatia 2001  v  Brams United Rebels 2001 C 1:55 PM Dome - Field #2  
BU16 - 6v6 USC Karpaty  v  NMSC Panthers 2000AB 1:55 PM Dome - Field #3  
BU13 - 6v6 Etobicoke Energy White  v  FC Milton United 04 1:55 PM Dome - Field #4  
BU14/15 - 6v6 Milton Magic Blue 2 - 2001  v  OKD SC - 2001 2:40 PM Milton Turf Centre - Field 1  
BU13 South - 11v11 Brampton Blast Blue 02  v  Toronto High Park Galaxy 2:45 PM Sports Complex - Full Field  
BU14 North - 11v11 Erin Mills Golden Eagles  v  Milton Magic A 3:10 PM Dome - Full Field  
BU14 North - 11v11 Oakville SC A  v  Caledon FC 01 3:40 PM Sports Complex - Full Field  
BU15 South - 11v11 Dixie Athletics Blue  v  NMSC Panthers 4:05 PM Dome - Full Field  
GU14 South - 11v11 Brams United Rebels B  v  Richmond Hill Green 4:35 PM Sports Complex - Full Field  
BU14 North - 11v11 Mississauga Falcons  v  Malton United 5:00 PM Dome - Full Field  
GU13 - 11v11 NMSC Panthers Black  v  Oakville SC A 5:30 PM Milton Turf Centre - Full Fiel  
BU16 South - 11v11 Brampton Blast White 99  v  Mississauga Falcons 1999B 5:30 PM Sports Complex - Full Field  
BU14 North - 11v11 NMSC Panthers 01 A  v  Glen Shields Future 5:55 PM Dome - Full Field  
GU13 - 11v11 Clarkson Comets Red  v  Toronto High Park FC Impact 6:25 PM Milton Turf Centre - Full Fiel  
GU13 - 11v11 Toronto High Park FC Red Rockets  v  Brams United Rebels 6:25 PM Sports Complex - Full Field  
BU13 South - 11v11 Erin Mills Eagles Green  v  Oakville SC C 6:50 PM Dome - Full Field  
GU13 - 11v11 Cambridge United  v  Guelph Royals 7:20 PM Milton Turf Centre - Full Fiel  
GU13 - 11v11 Erin Mills Eagles Gold  v  Clarkson Comets White 7:20 PM Sports Complex - Full Field  
BU13 South - 11v11 EMSC Academy 2  v  NMSC Panthers Red 7:45 PM Dome - Full Field  
BU17/18 - 11v11 EMSC Eagles B Green  v  Brampton Blast 98 8:15 PM Milton Turf Centre - Full Fiel  
BU15 South - 11v11 Brampton Blast White  v  Erin Mills Eagles B 8:15 PM Sports Complex - Full Field  
BU15 South - 11v11 Mississauga Falcons White  v  Clarkson Comets 8:40 PM Dome - Full Field  
GU14 South - 11v11 Milton Magic A  v  Guelph Royals 9:10 PM Milton Turf Centre - Full Fiel  
BU17/18 - 11v11 Mississauga Falcons White  v  Norval Croatia 9:10 PM Sports Complex - Full Field  
GU14 South - 11v11 Oakville SC B  v  Erin Mills Eagles A 9:15 PM Oakville SC - Pine Glen  
BU17/18 - 11v11 EMSC Eagles A White  v  NMSC Panthers 97A 9:35 PM Dome - Full Field  
BU16 South - 11v11 NMSC Panthers B  v  OKD 10:05 PM Sports Complex - Full Field  
BU16 South - 11v11 Brampton East Inferno  v  Oakville SC B 10:10 PM Oakville SC - Pine Glen  
BU17/18 - 11v11 Oak Ridges Knights  v  NMSC Panthers B 10:30 PM Dome - Full Field  

 
  
Quick Stats
Quick Stats
Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2009 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use